Vanavond gaat Gaasperdam 3 vlammen!
Vanavond speelt Gaasperdam 3 haar laatste competitiewedstrijd van dit seizoen tegen Olympia Haarlem 4.
Momenteel staan Paul van Dijk, captain Edgar van Rijn, Annie van Hezel en Simone Plak op een wel zeer mooie 2e plaats in de poule.
Gaasperdam 3 bestaat uit recreanten die allemaal voor het eerst deelnemen aan de competitie maar de meesten hebben
wel een aantal jaren ervaring met een shuttletje.
Ze spelen in de 5e klasse waar ze allerlei niveau’s kunnen tegenkomen.
Na 11 wedstrijden staat Gaasperdam 3 één punt voor op Olympia Haarlem 4.
De uitwedstrijd eindigde in 4-4 dus dat kan nog behoorlijk spannend worden.
Wijk aan Zee 2 staat aan kop in de poule met 65 punten en moet nog uit naar Veenshuttle 2 dat met 26 punten op een 6e plaats staat.
Dat zal waarschijnlijk voor Wijk aan Zee 2 net als de thuiswedstrijd een makkie worden. Maar je weet het nooit hoe de shuttle vliegt!
Wil je nog Gaasperdam 3 zien schitteren, kom dan maandagavond, 18 januari, om 19:30 uur naar Sporthal Gaasperdam.
Een beetje aanmoedigen mag ook en wie weet sta je volgend seizoen ook net als Gaasperdam 3 (of 2 zie het bericht hiervoor)
met een leuk team je vereniging te promoten!!!