Jeugd: Uitslagen Clubkampioenschappen Jeugd 2001

Vanaf 8 mei 2001 zijn weer de clubkampioenschappen voor de jeugd van de Badminton Vereniging Gaasperdam gespeeld. Op deze pagina zijn de poule-indelingen en de uitslagen van de gespeelde partijen te vinden.

Inhoudsopgave
Winnaars 2001
Heren Enkel Groep 1
Heren Enkel Groep 2
Heren Enkel Groep 3
Dames Enkel Groep 1
Dames Enkel Groep 2
Dames Enkel Groep 3
Heren Dubbel Groep 1
Heren Dubbel Groep 2
Dames Dubbel Groep 1
Gemengd Dubbel Groep 1
Gemengd Dubbel Groep 2

Winnaars 2001

Winnaars 2001
Onderdeel 1e 2e
Heren Enkel Groep 1 Dion Keulen Hans van Os
Heren Enkel Groep 2 Joël van der Lichte Stephan van Eijkelenburg
Heren Enkel Groep 3 Stijn van Dongen Rutger Buijs
Dames Enkel Groep 1 Maddie van Kampen Stephanie Wong
Dames Enkel Groep 2 Marina van Os Cindy van der Horst
Dames Enkel Groep 3 Oriana Keulen Sascha van Veen
Heren Dubbel Groep 1 Dion Keulen / Elco de Vries Ivan Meijnaert / Hans van Os
Heren Dubbel Groep 2 Joël van der Lichte / Stephan van Eijkelenburg Daniël Dankwa / Leon Hoekstra
Dames Dubbel Maddie van Kampen / Raisa de Lange Stephanie Wong / Winnie Tsang
Gemengd Dubbel Groep 1 Hans van Os / Marina van Os Dion Keulen / Maddie van Kampen
Gemengd Dubbel Groep 2 Stijn van Dongen / Oriana Keulen Wesley Douma / Sascha van Veen

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 1

Heren Enkel Groep 1
Nr. 1 2 3 4 5
Hans van Os Nick van der Houten Dion Keulen Ivan Meijnaert Elco de Vries Totaal Plaats
1 Hans van Os 6 – 15 / 17 – 16 / 15 – 8 5 – 15 / 6 – 15 15 – 5 / 15 – 6 15 – 0 / 15 – 11 3 2
2 Nick van der Houten 15 – 6 / 16 – 17 / 8 – 15 15 – 7 / 7 – 15 / 3 – 15 15 – 2 / 15 – 4 15 – 4 / 12 – 15 / 15 – 11 2 3
3 Dion Keulen 15 – 5 / 15 – 6 7 – 15 / 15 – 7 / 15 – 3 13 – 15 / 4 – 15 15 – 2 / 15 – 9 4 1
4 Ivan Meijnaert 5 – 15 / 6 – 15 2 – 15 / 4 -15 15 – 13 / 15 – 4 14 – 17 / 13 – 15 0 6
4 Elco de Vries 0 – 15 / 11 – 15 4 – 15 / 15 – 12 / 11 -15 2 – 15 / 9 – 15 17 – 14 / 15 – 13 1 5

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 2

Heren Enkel Groep 2 Poule A
Nr. 1 2 3
Leon Hoekstra Daniël Dankwa Stephan van Eijkelenburg Totaal Plaats
1 Leon Hoekstra 16 – 17 / 10 – 15 3 – 15 / 2 – 15 0 3
2 Daniël Dankwa 17 – 16 / 15 – 10 6 – 15 / 15 – 13 / 4 – 15 1 2
3 Stephan van Eijkelenburg 15 – 3 / 15 – 2 15 – 6 / 13 – 15 / 15 – 4 2 1

Heren Enkel Groep 2 Poule B
Nr. 1 2 3
Joël van der Lichte Miquel Soemodipoero Vikaash Baynath Totaal Plaats
1 Joël van der Lichte 15 – 6 / 15 – 2 15 – 1 / 15 – 0 2 1
2 Miquel Soemodipoero 6 – 15 / 2 – 15 15 – 4 / 15 – 4 1 2
3 Vikaash Baynath 1 – 15 / 0 – 15 4 – 15 / 4 – 15 0 3

Finales Heren Enkel Groep 2
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Halve Finale 1 Stephan van Eijkelenburg Miquel Soemodipoero 15 – 1 / 15 – 5 1 – 0
Halve Finale 2 Joël van der Lichte Daniël Dankwa 15 – 4 / 15 – 7 1 – 0
Finale Stephan van Eijkelenburg Joël van der Lichte 13 – 15 / 12 – 15 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 3

Heren Enkel Groep 3 Poule A
Nr. 1 2 3 4
Wesley Douma Arjen Hoekstra Susheel Baynath Tim de Swaan Totaal Plaats
1 Wesley Douma 15 – 0 / 15 – 5 15 – 6 / 15 – 12 10 – 15 / 9 – 15 2 2
2 Arjen Hoekstra 0 – 15 / 5 – 15 15 – 8 / 15 – 9 5 – 15 / 6 – 15 1 3
3 Susheel Baynath 6 – 15 / 12 – 15 8 – 15 / 9 – 15 0 – 15 / 12 – 15 0 4
4 Tim de Swaan 15 – 10 / 15 – 9 15 – 5 / 15 – 6 15 – 0 / 15 – 12 3 1

Heren Enkel Groep 3 Poule B
Nr. 1 2 3 4
Keen Long Tan Rutger Buijs Stijn van Dongen Thomas van Heusden Totaal Plaats
1 Keen Long Tan 15 – 11 / 11 – 15 / 3 – 15 0 – 15 / 4 – 15 3 – 15 /
0 – 15
0 4
2 Rutger Buijs 11 – 15 / 15 – 11 / 15 – 3 15 – 11 / 5 – 15 / 15 – 7 15 – 11 / 15 – 3 3 1
3 Stijn van Dongen 15 – 0 / 15 – 4 11 – 15 / 15 – 5 / 7 – 15 15 – 4 / 15 – 2 2 2
4 Thomas van Heusden 15 – 3 / 15 – 0 11 – 15 / 3 – 15 4 – 15 / 2 – 15 1 3

Finales Heren Enkel Groep 3
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Halve Finale 1 Tim de Swaan Stijn van Dongen 10 – 15 / 8 – 15 0 – 1
Halve Finale 2 Rutger Buijs Wesley Douma 15 – 11 / 15 – 5 1 – 0
Finale Stijn van Dongen Rutger Buijs 15 – 4 / 15 – 12 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 1

Dames Enkel Groep 1
Nr. 1 2 3 4
Maddie van Kampen Stephanie Wong Winnie Tsang Raisa de Lange Totaal Plaats
1 Maddie van Kampen 11 – 3 / 11 – 3 11 – 1 / 11 – 0 11 – 4 / 11 – 5 3 1
2 Stephanie Wong 3 – 11 / 3 – 11 5 – 11 / 11 – 7 / 9 – 11 11 – 3 / 11 – 4 1 2
3 Winnie Tsang 1 – 11 / 0 – 11 11 – 5 / 7 – 11 / 11 – 9 12 – 13 / 6 – 11 1 4
4 Raisa de Lange 4 – 11 / 5 – 11 3 – 11 / 4 – 11 13 – 12 / 11 – 6 1 3

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 2

Dames Enkel Groep 2
Nr. 1 2 3 4 5
Marina van Os Patricia van Oers Cindy van der Horst Dieuwke de Vries Jordy Leen Totaal Plaats
1 Marina van Os 11 – 5 /
11 – 9
4 – 11 / 11 – 2 /
9 – 11
11 – 6 /
11 – 7
9 – 11 / 11 – 2 / 11 – 4 3 1
2 Patricia van Oers 5 – 11 / 9 – 11 11 – 10 /
11 – 5
11 – 1 / 11 – 2 11 – 13 / 1 – 11 2 4
3 Cindy van der Horst 11 – 4 /
2 – 11 / 11 – 9
10 – 11 /
5 – 11
11 – 5 /
11 – 1
11 – 6 / 11 – 7 3 2
4 Dieuwke de Vries 6 – 11 /
7 – 11
1 – 11 / 2 – 11 5 – 11 /
1 – 11
6 – 11 / 11 – 6 / 2 – 11 0 5
4 Jordy Leen 11 – 9 / 2 – 11 /
4 – 11
13 – 11 / 11 – 1 6 – 11 /
7 – 11
11 – 6 / 6 – 11 / 11 – 2 2 3

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 3

Dames Enkel Groep 3
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Partij 1 Oriana Keulen Sascha van Veen 11 – 5 / 11 – 4 1 – 0
Partij 2 Sascha van Veen Oriana Keulen 11 – 5 / 12 – 13 / 4 – 11 0 – 1
Partij 3 Oriana Keulen Sascha van Veen 11 – 2 / 11 – 6 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Dubbel Groep 1

Heren Dubbel Groep 1
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Partij 1 Dion Keulen / Elco de Vries Hans van Os / Ivan Meijnaert 15 – 10 / 15 – 10 1 – 0
Partij 2 Hans van Os / Ivan Meijnaert Dion Keulen / Elco de Vries 17 – 15 / 3 – 15 / 8 – 15 0 – 1
Partij 3 Dion Keulen / Elco de Vries Hans van Os / Ivan Meijnaert niet gespeeld

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Dubbel Groep 2

Heren Dubbel Groep 2
Nr. 1 2 3 4
Stijn van Dongen / Thomas van Heusden Leon Hoekstra / Daniël Dankwa Joël van der Lichte / Stephan van Eijkelenburg Tim de Swaan / Vikaash Baynath Totaal Plaats
1 Stijn van Dongen / Thomas van Heusden 15 – 17 / 4 – 15 4 – 15 / 2 – 15 15 – 5 / 15 – 8 1 3
2 Leon Hoekstra / Daniël Dankwa 17 – 15 / 15 – 4 12 – 15 / 0 – 15 15 – 11 / 15 – 4 2 2
3 Joël van der Lichte / Stephan van Eijkelenburg 15 – 4 / 15 – 2 15 – 12 / 15 – 0 15 – 3 / 15 – 2 3 1
4 Tim de Swaan / Vikaash Baynath 5 – 15 / 8 – 15 11 – 15 / 4 – 15 3 – 15 / 2 – 15 0 4

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Dubbel Groep 1

Dames Dubbel Groep 1
Nr. 1 2 3 4 5
Maddie van Kampen / Raisa de Lange Stephanie Wong / Winnie Tsang Cindy van der Horst / Dieuwke de Vries Patricia van Oers / Marina van Os Oriana Keulen / Sascha van der Veen Totaal Plaats
1 Maddie van Kampen / Raisa de Lange 15 – 3 / 15 – 10 15 – 3 / 15 – 7 15 – 0 / 17 – 16 15 – 2 / 15 – 1 4 1
2 Stephanie Wong / Winnie Tsang 3 – 15 / 10 – 15 15 – 4 / 15 – 13 15 – 5 / 15 – 1 15 – 0 / 15 – 0 3 2
3 Cindy van der Horst / Dieuwke de Vries 3 – 15 / 7 – 15 4 – 15 / 13 – 15 12 – 15 / 9 – 15 15 – 0 / 15 – 3 1 4
4 Patricia van Oers / Marina van Os 0 – 15 / 16 – 17 5 – 15 / 1 – 15 15 – 12 / 15 – 9 15 – 2 / 15 – 1 2 3
5 Oriana Keulen / Sascha van der Veen 2 – 15 / 1 – 15 0 – 15 / 0 – 15 0 – 15 / 0 – 15 2 – 15 / 1 – 15 0 5

Terug naar de inhoudsopgave

Gemengd Dubbel Groep 1

Gemengd Dubbel Groep 1 Poule A
Nr. 1 2 3
Dion Keulen / Maddie van Kampen Joël van der Lichte / Cindy van der Horst Hans van Os / Marina van Os Totaal Plaats
1 Dion Keulen / Maddie van Kampen 15 – 1 / 15 – 3 15 – 6 / 15 – 4 2 1
2 Joël van der Lichte / Cindy van der Horst 1 – 15 / 3 – 15 4 – 15 / 5 – 15 0 3
4 Hans van Os / Marina van Os 6 – 15 / 4 – 15 15 – 4 / 15 – 5 1 2

Gemengd Dubbel Groep 1 Poule B
Nr. 1 2 3 4
Elco de Vries / Raisa de Lange Nick van der Houten / Winnie Tsang Stephan van Eijkelenburg / Dieuwke de Vries Ivan Meijnaert / Patricia van Oers Totaal Plaats
1 Elco de Vries / Raisa de Lange 15 – 9 / 14 – 17 / 10 – 15 15 – 5 / 15 – 5 15 – 10 / 2 – 15 / 15 – 4 2 2
2 Nick van der Houten / Winnie Tsang 9 -15 / 17 – 14 / 15 – 10 15 – 4 / 15 – 0 15 – 6 / 12 – 15 / 17 – 14 3 1
3 Stephan van Eijkelenburg / Dieuwke de Vries 5 – 15 / 5 – 15 4 – 15 / 0 – 15 5 – 15 / 9 – 15 0 4
4 Ivan Meijnaert / Patricia van Oers 10 – 15 / 15 – 7 / 4 – 15 6 – 15 / 15 – 12 / 14 – 17 15 – 5 / 15 – 9 1 3

Finale Gemengd Dubbel Groep 1
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Halve finale 1 Dion Keulen / Maddie van Kampen Elco de Vries / Raisa de Lange 15 – 13 / 15 – 8 1 – 0
Halve finale 2 Nick van der Houten / Winnie Tsang Hans van Os / Marina van Os 15 – 17 / 9 – 15 0 – 1
Finale Dion Keulen / Maddie van Kampen Hans van Os / Marina van Os 7 – 15 / 15 – 11 / 11 – 15 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Gemengd Dubbel Groep 2

Gemengd Dubbel Groep 2
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Partij 1 Stijn van Dongen / Oriana Keulen Wesley Douma / Sascha van Veen 15 – 12 / 15 – 6 1 – 0
Partij 2 Wesley Douma / Sascha van Veen Stijn van Dongen / Oriana Keulen 5 – 15 / 1 – 15 0 – 1
Partij 3 Stijn van Dongen / Oriana Keulen Wesley Douma / Sascha van Veen niet gespeeld

Terug naar de inhoudsopgave