Jeugd: Uitslagen 4de BV Gaasperdam Jeugdtoernooi

Op zaterdag 7 april 2001 is voor de 4de keer het jeugdtoernooi van de Badminton Vereniging Gaasperdam gespeeld. Op deze pagina zijn de poule-indelingen en de uitslagen van de gespeelde partijen te vinden.

Inhoudsopgave

Spelregels
Winnaars 2001
Heren enkel Groep 1
Heren enkel Groep 2
Heren enkel Groep 3
Heren enkel Groep 4
Heren enkel Groep 5
Dames enkel Groep 1
Dames enkel Groep 2
Dames enkel Groep 3
Dames enkel Groep 4
Heren dubbel Groep 1
Heren dubbel Groep 2
Heren dubbel Groep 3
Heren dubbel Groep 4
Dames dubbel Groep 1
Dames dubbel Groep 2
Kind – Moeder
Kind – Vader
Kind – Competitieouder

Spelregels

Per wedstrijd worden 2 sets gespeeld. Er wordt dus geen 3e set gespeeld.

Bij 1 gewonnen set krijg je 1 punt.
Bij 2 gewonnen sets krijg je 2 punten.
Verlies je beide, dan krijg je geen punten.

Bij de (halve) finales worden 3 sets gespeeld.

Terug naar de inhoudsopgave

Winnaars 2001

Winnaars 2001
Onderdeel 1e plaats 2e plaats
Heren Enkel Groep 1 Ramon Muller Dion Keulen
Heren Enkel Groep 2 Hans van Os Martijn Paans
Heren Enkel Groep 3 Ewoud Langenbargt Roderick Egberinck
Heren Enkel Groep 4 Jasper Boldingh Johannes Beijersbergen
Heren Enkel Groep 5 Gerard Stevenhagen Thomas van Heusden
Dames Enkel Groep 1 Maddie van Kampen Carola Bakker
Dames Enkel Groep 2 Marina van Os Saskia van Gils
Dames Enkel Groep 3 Kirsten Bodegraven Roseline Tumewu
Dames Enkel Groep 4 Mandy Easton Natascha Barning
Heren Dubbel Groep 1 Floris Roodheuvel / Ramon Muller Youri Harting / Kjell ter Beek
Heren Dubbel Groep 2 Maarten ter Velde / Martijn Paans Dafydd Visscher / Freek Rovers
Heren Dubbel Groep 3 Johannes Bijersbergen / Jasper Boldingh Stephan van Eijkelenburg / Joël van der Lichte
Heren Dubbel Groep 4 Gerard Stevenhagen / Erik ter Schiphorst Thomas van Heusden / Steijn van Dongen
Dames Dubbel Groep 1 Maddie van Kampen / Debby Meijland Kim Adrichem / Annelijn Slaman
Dames Dubbel Groep 2 Kirsten Bodegraven / Rosaline Tumewu Saskia van Gils / Marleen Gideonse
Kind – Moeder Oscar Camelia / Very Camelia Dafydd Visscher / Anita Visscher
Kind – Vader Sander Bunck / Kees Bunck Niels Bodegraven / Rob Bodegraven
Kind – Competitieouder Hans van Os / Hans van Os Saskia van Gils / Kees van Gils

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 1

Heren Enkel Groep 1 Poule A
Nr. 1 2 3 4
Dion Keulen Floris Roodheuvel Youri Harting Sander Bunck Totaal Plaats
1 Dion Keulen 15 – 5 / 17 – 16 15 – 10 / 15 – 10 13 – 15 / 15 – 5 5 1
2 Floris Roodheuvel 5 – 15 / 16 – 17 15 – 11 / 15 – 11 15 – 11 / 15 – 7 4 2
3 Youri Harting 10 – 15 / 10 – 15 11 – 15 / 11 – 15 4 – 15 / 9 – 15 0 4
4 Sander Bunck 15 – 13 / 5 – 15 11 – 15 / 7 – 15 15 – 4 / 15 – 9 3 3

Heren Enkel Groep 1 Poule B
Nr. 1 2 3 4
Nick van der Houten Ramon Muller Kenzo Que Kjell ter Beek Totaal Plaats
1 Nick van der Houten 2 – 15 / 3 – 15 10 – 15 / 7 – 15 17 – 14 / 4 – 15 1 4
2 Ramon Muller 15 – 2 / 15 – 3 15 – 13 / 15 – 8 9 – 15 / 15 – 3 5 1
3 Kenzo Que 15 – 10 / 7 – 15 13 – 15 / 8 – 15 13 – 15 / 15 – 6 3 2
4 Kjell ter Beek 14 – 17 / 15 – 4 15 – 9 / 3 – 15 15 – 13 / 6 – 15 3 3

Finales Heren Enkel Groep 1
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Finale Dion Keulen Ramon Muller 1 – 15 / 3 – 15 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 2

Heren Enkel Groep 2 Poule A
Nr. 1 2 3 4
Oscar Camelia Michael Spruijt Peter Hanegraaf Dafydd Visscher Totaal Plaats
1 Oscar Camelia 12 – 15 / 6 – 15 17 – 15 / 15 – 9 15 – 4 / 15 – 12 4 2
2 Michael Spruijt 12 – 15 / 6 – 15 15 – 1 / 15 – 12 15 – 8 / 15 – 7 6 1
3 Peter Hanegraaf 15 – 17 / 9 – 15 1 – 15 / 12 – 15 17 – 14 / 13 – 15 1 3
4 Dafydd Visscher 4 – 15 / 12 – 15 8 – 15 / 7 – 15 14 – 17 / 15 – 13 1 4

Heren Enkel Groep 2 Poule B
Nr. 1 2 3 4
Martijn Paans Ghislain Soselisa Tom Veldhuis Elco de Vries Totaal Plaats
1 Martijn Paans 15 – 6 / 15 – 12 15 – 9 / 15 – 10 15 – 5 / 15 – 6 6 1
2 Ghislain Soselisa 6 – 15 / 12 – 15 11 – 15 / 10 – 15 15 – 4 / 15 – 4 2 3
3 Tom Veldhuis 9 – 15 / 10 – 15 15 – 11 / 15 – 10 15 – 13 / 15 – 5 4 2
4 Elco de Vries 5 -15 / 6 – 15 4 – 15 / 4 – 15 13 – 15 / 5 – 15 0 4
Heren Enkel Groep 2 Poule C
Nr. 1 2 3
Freek Rovers Hans van Os Maarten ter Velde Totaal Plaats
1 Freek Rovers 3 – 15 / 13 – 15 15 – 12 / 15 – 9 2 2
2 Hans van Os 15 -3 / 15 – 13 15 – 12 / 15 – 5 4 1
3 Maarten ter Velde 12 – 15 / 9 – 15 12 – 15 / 5 -15 0 3

Finales Heren Enkel Groep 2
Partij Spelers Spelers Sets Uitslag
Halve finale 1 Michael Spruijt Martijn Paans 15 – 6 / 13 – 15 / 6 – 15 0 – 1
Halve finale 2 Hans van Os Oscar Camelia 15 – 5 / 15 – 6 1 – 0
Finale Martijn Paans Hans van Os 15 – 5 / 15 – 6 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 3

Heren Enkel Groep 3 Poule A
Nr. 1 2 3
Stephan van Eijkelenburg Roderick Egberink Dylan van der Heij Totaal Plaats
1 Stephan van Eijkelenburg 10 – 15 / 1 – 15 15 – 11 / 15 – 13 2 2
2 Roderick Egberink 15 – 10 / 15 – 1 15 – 5 / 15 – 6 4 1
3 Dylan van der Heij 11 – 15 / 13 – 15 5 – 15 / 6 – 15 0 3

Heren Enkel Groep 3 Poule B
Nr. 1 2 3
Ewout Langenbarg Serginio Martis Tariq Bouanani Totaal Plaats
1 Ewout Langenbarg 15 – 5 / 15 – 4 15 – 13 / 15 – 6 4 1
2 Serginio Martis 5 – 15 / 4 – 15 15 – 9 / 15 – 11 2 2
3 Tariq Bouanani 13 – 15 / 6 – 15 9 – 15 / 11 – 15 0 3

Finale Heren Enkel Groep 3
Partij Speler 1 Speler 2 Sets Uitslag
Finale Roderick Egberink Ewout Langenbarg 8 – 15 / 12 – 15 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 4

Heren Enkel Groep 4 Poule A
Nr. 1 2 3
Erik ter Schiphorst Matija Hutters Joël van der Lichte Totaal Plaats
1 Erik ter Schiphorst 15 – 1 / 15 – 1 9 – 15 / 5 – 15 2 2
2 Matija Hutters 1 – 15 / 1 – 15 2 – 15 / 0 – 15 0 3
3 Joël van der Lichte 15 – 9 / 15 – 5 15 – 2 / 15 – 0 4 1

Heren Enkel Groep 4 Poule B
Nr. 1 2 3
Johannes Bijersbergen Alfie Sambajon Erwin Meijland Totaal Plaats
1 Johannes Bijersbergen 15 – 0 / 15 – 0 15 – 0 / 15 – 3 2 1
2 Alfie Sambajon 0 – 15 / 0 – 15 15 – 4 / 13 – 15 1 2
3 Erwin Meijland 0 – 15 / 3 – 15 4 – 15 / 15 – 13 1 3

Heren Enkel Groep 4 Poule C
Nr. 1 2 3
Jasper Boldingh Pascal van Dijk Koen ter Velde Totaal Plaats
1 Jasper Boldingh 15 – 0 / 15 – 0 15 – 0 / 15 – 1 4 1
2 Pascal van Dijk 0 – 15 / 0 – 15 2 – 15 / 8 – 15 0 3
3 Koen ter Velde 15 – 0 / 15 – 1 15 – 2 / 15 – 8 2 2

Heren Enkel Groep 4 Poule D
Nr. 1 2 3
Wouter de Wildt Mark Grondhuis Niels Bodegraven Totaal Plaats
1 Wouter de Wildt 15 – 12 / 15 – 9 1 – 15 / 2 – 15 2 2
2 Mark Grondhuis 12 – 15 / 9 – 15 1 – 15 / 1 – 15 0 3
3 Niels Bodegraven 15 – 1 / 15 – 2 15 – 1 / 15 – 1 4 1

Finales Heren Enkel Groep 4
Partij Speler 1 Speler 2 Sets Uitslag
Halve finale 1 Joël van der Lichte Johannes Bijersbergen 3 – 15 / 4 – 15 0 – 1
Halve finale 2 Jasper Boldingh Niels Bodegraven 15 – 5 / 15 – 4 1 – 0
Finale Johannes Bijersbergen Jasper Boldingh 5 – 15 / 8 – 15 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Enkel Groep 5

Heren Enkel Groep 5 Poule A
Nr. 1 2 3
Gerard Stevenhagen Steijn van Dongen Tim de Swaan Totaal Plaats
1 Gerard Stevenhagen 15 – 10 / 15 – 7 15 – 2 / 15 – 8 4 1
2 Steijn van Dongen 10 – 15 / 7 – 15 12 – 15 / 13 -15 0 3
3 Tim de Swaan 2 – 15 / 8 – 15 15 – 12 / 15 – 13 2 2

Heren Enkel Groep 5 Poule B
Nr. 1 2 3 4
Sven Anholt Björn Vijlbrief Thomas van Heusden Imre Moekotte Totaal Plaats
1 Sven Anholt 15 – 9 / 15 – 7 8 – 15 / 2 – 15 12 – 15 / 9 – 15 2 3
2 Björn Vijlbrief 9 – 15 / 7 – 15 2 – 15 / 4 – 15 10 – 15 / 7 – 15 0 4
3 Thomas van Heusden 15 – 8 / 15 – 2 15 – 2 / 15 – 4 17 – 15 / 15 – 7 6 1
4 Imre Moekotte 15 – 12 / 15 – 9 15 – 10 / 15 – 7 15 – 17 / 7 – 15 4 2

Finale Heren Enkel Groep 5
Partij Speler 1 Speler 2 Sets Uitslag
Finale Gerard Stevenhagen Thomas van Heusden 15 – 7 / 15 – 5 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 1

Dames Enkel Groep 1
Nr. 1 2 3 4 5
Maddie van Kampen Raisa de Lange Debby Meijland Kim Adrichem Carola Bakker Totaal Plaats
1 Maddie van Kampen 11 – 2 / 11 – 1 11 – 5 / 11 – 2 11 – 1 / 11 – 1 11 – 6 / 3 – 11 7 1
2 Raisa de Lange 2 – 11 / 1 – 11 13 – 12 / 11 – 4 11 – 13 / 0 – 11 0 – 11 / 0 – 11 2 4
3 Debby Meijland 5 – 11 / 2 – 11 12 – 13 / 4 – 11 6 – 11 / 11 – 3 3 – 11 / 1 – 11 1 5
4 Kim Adrichem 1 – 11 / 1 – 11 13 – 11 / 11 – 0 11 – 6 / 3 – 11 9 – 11 / 12 – 13 3 3
5 Carola Bakker 6 – 11 / 11 – 3 11- 0 / 11 – 0 11 – 3 / 11 – 1 11 – 9 / 13 – 12 7 2

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 2

Dames Enkel Groep 2
Nr. 1 2 3 4 5
Patricia van Oers Saskia van Gils Marleen Gideonse Marina van Os Annelijn Slaman Totaal Plaats
1 Patricia van Oers 11 – 7 / 11 – 13 10 – 13 / 13 – 12 9 – 11 / 6 – 11 11 – 3 / 10 – 13 3 3
2 Saskia van Gils 7 – 11 / 13 – 11 11- 4 / 11 – 7 6 – 11 / 8 – 11 11 – 4 / 11 – 1 5 2
3 Marleen Gideonse 13 – 10 / 12 – 13 4 – 11 / 7 – 11 3 – 11 / 1 – 11 11 – 8 / 11 – 4 3 4
4 Marina van Os 11 – 9 / 11 – 6 11 – 6 / 11 – 8 11 – 3 / 11 – 1 11 – 1 / 13 – 12 8 1
5 Annelijn Slaman 2 – 11 / 13 – 10 4 – 11 / 1 – 11 8 – 11 / 4 – 11 1 – 11 / 12 – 13 1 5

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 3

Dames Enkel Groep 3 Poule A
Nr. 1 2 3
Kirsten Bodegraven Marthe Stalenhoef Kirsten Thus Totaal Plaats
1 Kirsten Bodegraven 11 – 2 / 11 – 2 11 – 2 / 11 – 4 4 1
2 Marthe Stalenhoef 2 – 11 / 2 – 11 11 – 2 / 1 – 11 1 3
3 Kirsten Thus 2 – 11 / 4 – 11 2 – 11 / 11 – 1 3 2

Dames Enkel Groep 3 Poule B
Nr. 1 2 3
Rosaline Tumewu Emanuela Blokker Cindy van der Horst Totaal Plaats
1 Rosaline Tumewu 9 – 11 / 11 – 3 11 – 4 / 11 – 0 3 1
2 Emanuela Blokker 11 – 9 / 3 – 11 11 – 4 / 9 – 11 2 2
3 Cindy van der Horst 4 – 11 / 0 – 11 4 – 11 / 11 – 9 1 3

Finales Dames Enkel Groep 3
Partij Speler 1 Speler 2 Sets Uitslag
Finale Kirsten Bodegraven Rosaline Tumewu 11 – 8 / 11 – 7 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Enkel Groep 4

Dames Enkel Groep 4 Poule A
Nr. 1 2 3
Jiri Moekotte Natascha Barning Shelley Waterman Totaal Plaats
1 Jiri Moekotte 8 – 15 / 11 – 15 2 – 11 / 2 – 11 0 3
2 Natascha Barning 15 – 8 / 15 – 11 11 – 9 / 11 – 6 4 1
3 Shelley Waterman 11 – 2 / 11 – 2 9 – 11 / 6 – 11 2 2

Dames Enkel Groep 4 Poule B
Nr. 1 2 3
Audrey Oeij Mandy Easton Oriana Keulen Totaal Plaats
1 Audrey Oeij 7 – 11 / 7 – 11 11 – 1 / 11 – 3 2 2
2 Mandy Easton 11 – 7 / 7 – 11 11 – 0 / 11 – 1 4 1
3 Oriana Keulen 0 – 11 / 1 – 11 1 – 11 / 3 – 11 0 3

Finales Dames Enkel Groep 4
Partij Speler 1 Speler 2 Sets Uitslag
Finale Natascha Barning Mandy Easton 0 – 11 / 5 – 11 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Dubbel Groep 1

Heren Dubbel Groep 1 Poule A
Nr. 1 2 3
Dion Keulen / Nick van der Houten Youri Harting / Kjell ter Beek Tariq Bouanani / Serginio Martis Totaal Plaats
1 Dion Keulen / Nick van der Houten 13 – 15 / 17 – 16 15 – 13 / 15 – 6 3 2
2 Youri Harting / Kjell ter Beek 15 – 13 / 16 – 17 15 – 2 / 15 – 0 3 1
3 Tariq Bouanani / Serginio Martis 13 – 15 / 0 – 15 2 – 15 / 0 – 15 0 3

Heren Dubbel Groep 1 Poule B
Nr. 1 2 3
Floris Roodheuvel / Ramon Muller Kenzo Que / Oscar Camelia Sander Bunck / Elco de Vries Totaal Plaats
1 Floris Roodheuvel / Ramon Muller 17 – 16 / 15 – 10 15 – 12 / 15 – 5 4 1
2 Kenzo Que / Oscar Camelia 16 – 17 / 10 – 15 15 – 10 / 15 – 8 2 2
3 Sander Bunck / Elco de Vries 12 – 15 / 5 – 15 10 – 15 / 8 – 15 0 3

Finales Heren Dubbel Groep 1
Partij Speler 1 Speler 2 Sets Uitslag
Finale Youri Harting / Kjell ter Beek Floris Roodheuvel / Ramon Muller 8 – 15 / 3 – 15 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Dubbel Groep 2

Heren Dubbel Groep 2 Poule A
Nr. 1 2 3
Maarten ter Velde / Martijn Paans Michael Spruijt / Tom Veldhuis Ewout Langenbarg / Roderick Egberink Totaal Plaats
1 Maarten ter Velde / Martijn Paans 15 – 10 / 9 – 15 15 – 8 / 15 – 5 3 1
2 Michael Spruijt / Tom Veldhuis 10 – 15 / 15 – 9 15 – 12 / 9 – 15 2 2
3 Ewout Langenbarg / Roderick Egberink 8 – 15 / 5 – 15 12 – 15 / 15 – 9 1 3

Heren Dubbel Groep 2 Poule B
Nr. 1 2 3
Dafydd Visscher / Freek Rovers Ghislain Soselisa / Hans van Os Dylan van der Heij / Peter Hanegraaf Totaal Plaats
1 Dafydd Visscher / Freek Rovers 15 – 1 / 10 – 15 15 – 9 / 15 – 3 3 1
2 Ghislain Soselisa / Hans van Os 1 – 15 / 15 – 10 11 – 15 / 15 – 10 2 2
3 Dylan van der Heij / Peter Hanegraaf 9 – 15 / 3 – 15 15 – 11 / 10 – 15 1 3

Finale Heren Dubbel Groep 2
Partij Spelers 1 Spelers 2 Sets Uitslag
Finale Maarten ter Velde / Martijn Paans Dafydd Visscher / Freek Rovers 15 – 4 / 15 – 2 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Dubbel Groep 3

Heren Dubbel Groep 3
Nr. 1 2 3 4
Johannes Bijersberg / Jasper Boldingh Stephan van Eijkelenburg / Jöel van der Lichte Erwin Meijland / Koen ter Velde Mark Grondhuis / Matija Hutters Totaal Plaats
1 Johannes Bijersberg / Jasper Boldingh 15 – 4 / 15 – 6 15 – 1 / 15 – 0 15 – 1 / 15 – 0 6 1
2 Stephan van Eijkelenburg / Jöel van der Lichte 4 – 15 / 6 – 15 15 – 1 / 15 – 6 15 – 4 / 15 – 2 4 2
3 Erwin Meijland / Koen ter Velde 1 – 15 / 0 – 15 1 – 15 / 6 – 15 15 – 8 / 15 – 3 2 3
4 Mark Grondhuis / Matija Hutters 1 – 15 / 0 – 15 4 – 15 / 2 – 15 8 – 15 / 3 – 15 0 4

Terug naar de inhoudsopgave

Heren Dubbel Groep 4

Heren Dubbel Groep 4
Nr. 1 2 3 4
Gerard Stevenhagen / Erik ter Schiphorst Björn Vijlbrief / Jan-Willem van der Veer Steijn van Dongen / Thomas Heusden Tim de Swaan / Wesley Douma Totaal Plaats
1 Gerard Stevenhagen / Erik ter Schiphorst 15 – 3 / 15 – 0 15 – 4 / 15 – 9 15 – 2 / 15 – 5 6 1
2 Björn Vijlbrief / Jan-Willem van der Veer 3 – 15 / 0 – 15 6 – 15 / 1 – 15 2 – 15 / 11 – 15 0 4
3 Steijn van Dongen / Thomas Heusden 4 – 15 / 9 – 15 15 – 6 / 15 – 1 15 – 9 / 15 – 4 4 2
4 Tim de Swaan / Wesley Douma 2 – 15 / 5 – 15 15 – 2 / 15 – 11 9 – 15 / 4 – 15 2 3

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Dubbel Groep 1

Dames Dubbel Groep 1
Nr. 1 2 3 4
Debby Meijland / Maddie van Kampen Kim Adrichem / Annalijn Slaman Raisa de Lange / Patricia van Oers Marina van Os / Carola Bakker Totaal Plaats
1 Debby Meijland / Maddie van Kampen 15 – 9 / 15 – 6 15 – 4 / 15 – 7 15 – 4 / 15 – 7 6 1
2 Kim Adrichem / Annalijn Slaman 9 – 15 / 6 – 15 10 – 15 / 17 – 16 15 – 8 / 15 – 9 3 2
3 Raisa de Lange / Patricia van Oers 4 – 15 / 7 – 15 15 – 10 / 16 – 17 15 – 11 / 17 – 15 3 3
4 Marina van Os / Carola Bakker 4 – 15 / 7 – 15 8 – 15 / 9 – 15 11 – 15 / 15 – 17 0 4

Terug naar de inhoudsopgave

Dames Dubbel Groep 2

Dames Dubbel Groep 2 Poule A
Nr. 1 2 3
Kirsten Bodegraven / Rosaline Tumewu Emanuela Blokker / Kirsten Thus Audrey Oeij / Natascha Barning Totaal Plaats
1 Kirsten Bodegraven / Rosaline Tumewu 15 – 5 / 15 – 13 15 – 1 / 15 – 0 2 1
2 Emanuela Blokker / Kirsten Thus 5 – 15 / 13 – 15 15 – 4 / 15 – 1 2 2
3 Audrey Oeij / Natascha Barning 1 – 15 / 0 – 15 4 – 15 / 1 – 15 0 3

Dames Dubbel Groep 2 Poule B
Nr. 1 2 3 4
Saskia van Gils / Marleen Gideonse Cindy van der Horst / Marthe Stalenhoef Shelley Waterman / Mandy Easton Joyce Heijnis / Welma Hausic Totaal Plaats
1 Saskia van Gils / Marleen Gideonse 15 – 7 / 15 – 10 15 – 1 / 15 – 1 15 – 4 / 15 – 5 6 1
2 Cindy van der Horst / Marthe Stalenhoef 7 – 15 / 10 – 15 15 – 0 / 15 – 4 15 – 1 / 15 – 5 4 2
3 Shelley Waterman / Mandy Easton 1 – 15 / 1 – 15 0 – 15 / 4 -15 2 – 15 / 9 – 15 0 4
4 Joyce Heijnis / Welma Hausic 4 – 15 / 5 -15 0 – 15 / 4 – 15 15 – 2 / 15 – 9 2 3

Finale Dames Dubbel Groep 2
Partij Spelers 1 Spelers 2 Sets Uitslag
Finale Kirsten Bodegraven / Rosaline Tumewu Saskia van Gils / Marleen Gideonse 15 – 12 / 15 – 13 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Kind – Moeder

Kind – Moeder Poule A
Nr. 1 2 3 4
Cindy van der Horst / Lila van der Horst Oscar Camelia / Very Camelia Freek Rovers / Reni Rovers Natascha Barning / Mevr. Baring Totaal Plaats
1 Cindy van der Horst / Lila van der Horst 3 – 15 / 1 – 15 15 – 2 / 15 / 3 15 – 2 / 15 – 12 2 3
2 Oscar Camelia / Very Camelia 15 – 3 / 15 – 1 15 – 8 / 15 – 8 15 – 3 / 15 – 2 6 1
3 Freek Rovers / Reni Rovers 15 – 2 / 15 – 3 8 – 15 / 8 – 15 15 – 1 / 15 – 1 4 2
4 Natascha Barning / Mevr. Barning 2 – 15 / 12 – 15 3 – 15 / 2 – 15 1 – 15 / 2 – 15 0 4

Kind – Moeder Poule B
Nr. 1 2 3
Nick van der Houten / Agnes van der Houten Dafydd Visscher / Anita Visscher Stephan van Eijkelenburg / Inge van Eijkelenburg Totaal Plaats
1 Nick van der Houten / Agnes van der Houten 6 – 15 / 1 – 15 15 – 10 / 15 – 13 2 2
2 Dafydd Visscher / Anita Visscher 15 – 6 / 15 – 1 15 – 3 / 15 – 2 4 1
3 Stephan van Eijkelenburg / Inge van Eijkelenburg 10 – 15 / 13 – 15 3 – 15 / 2 – 15 0 3

Finale Kind – Moeder
Partij Spelers 1 Spelers 2 Sets Uitslag
Finale Oscar Camelia / Very Camelia Dafydd Visscher / Anita Visscher 15 – 11 / 15 – 9 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Kind – Vader

Kind – Vader Poule A
Nr. 1 2 3
Sander Bunck / Kees Bunck Pascal van Dijk / Marcel van Dijk Joël van der Lichte / Koen van der Pols Totaal Plaats
1 Sander Bunck / Kees Bunck 15 – 9 / 15 – 6 15 – 3 / 15 – 3 4 1
2 Pascal van Dijk / Marcel van Dijk 9 – 15 / 6 – 15 17 – 14 / 9 – 15 1 2
3 Joël van der Lichte / Koen van der Pols 3 – 15 / 3 – 15 14 – 17 / 15 – 9 1 3

Kind – Vader Poule B
Nr. 1 2 3 4
Carola Bakker / Marcel Bakker Dylan van der Heij / Ruud van der Heij Niels Bodegraven / Rob Bodegraven Sven Anholt / Ferry Anholt Totaal Plaats
1 Carola Bakker / Marcel Bakker 15 – 1 / 15 – 4 15 – 17 / 11 – 15 15 – 2 / 15 – 3 4 2
2 Dylan van der Heij / Ruud van der Heij 1 – 15 / 4 – 15 4 – 15 / 2 – 15 15 – 3 / 15 – 5 2 3
3 Niels Bodegraven / Rob Bodegraven 17 – 15 / 15 – 11 15 – 4 / 15 – 2 15 – 2 / 15 – 3 6 1
4 Sven Anholt / Ferry Anholt 2 – 15 / 3 – 15 3 – 15 / 5 – 15 2 – 15 / 3 – 15 0 4

Finale Kind – Vader
Partij Spelers 1 Spelers 2 Sets Uitslag
Finale Sander Bunck / Kees Bunck Niels Bodegraven / Rob Bodegraven ??? 1 – 0

Terug naar de inhoudsopgave

Kind – Competitieouder

Kind – Competitieouder Poule A
Nr. 1 2 3 4
Saskia van Gils / Kees van Gils Ghislain Soselisa / Stanley Soselisa Raisa de Lange / Nico de Lange Alfie Sambajon / Rick Sambajon Totaal Plaats
1 Saskia van Gils / Kees van Gils 15 – 7 / 15 – 7 1 – 01 15 -7 / 15 – 8 5 1
2 Ghislain Soselisa / Stanley Soselisa 7 – 15 / 7 – 15 15 – 8 / 15 – 9 15 – 6 / 15 – 10 4 2
3 Raisa de Lange / Nico de Lange 0 – 11 8 – 15 / 9 – 15 15 – 7 / 15 – 7 2 3
4 Alfie Sambajon / Rick Sambajon 7 – 15 / 8 – 15 6 – 15 / 10 – 15 7- 15 / 7 -15 0 4

1 Vanwege tijdsgebrek is slechts 1 set gespeeld. De setstand is niet bekend.

Kind – Competitieouder Poule B
Nr. 1 2 3
Kenzo Que / Hella Que Hans van Os / Hans van Os Dion Keulen / Edward Crain Totaal Plaats
1 Kenzo Que / Hella Que 13 – 15 / 5 – 15 15 – 8 / 15 – 5 2 2
2 Hans van Os / Hans van Os 15 – 13 / 5 – 15 15 – 4 / 15 – 5 4 1
3 Dion Keulen / Edward Crain 8 – 15 / 5 – 15 4 – 15 / 5 – 15 0 3

Finale Kind – Competitieouder
Partij Spelers 1 Spelers 2 Sets Uitslag
Finale Saskia van Gils / Kees van Gils Hans van Os / Hans van Os 15 – 13 / 12 – 15 / 16 – 17 0 – 1

Terug naar de inhoudsopgave