Competitie: Eindstanden competitie seizoen 2002 – 2003



Team 1, Derde divisie afd 5


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Heemskerk BC 1

14

9

2

3

20

69

43

2

Slotermeer BV 4

14

9

2

3

20

69

43

3

Gaasperdam BV 1

14

7

4

3

18

66

46

4

Zeemacht MSV 1

14

8

1

5

17

59

53

5

Duinwijck 6

14

7

1

6

15

60

52

6

Hoornse BV 2

14

6

2

6

14

55

57

7

Van Zijderveld 4

14

1

3

10

5

41

71

8

Flinters de BC 1

14

0

3

11

3

29

83



Team 2, Vierde divisie afd 16


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Duinwijck 7

14

9

3

2

21

71

41

2

Slotermeer BV 7

14

7

5

2

19

65

47

3

Hoornse BV 3

14

8

3

3

19

62

50

4

Gaasperdam BV 2

14

4

7

3

15

59

53

5

Almere BV 4

14

4

5

5

13

57

55

6

Treffers de BV 2

14

4

2

8

10

46

66

7

Martinus Amstelveen 1

14

3

3

8

9

52

60

8

US BC 8

14

1

4

9

6

36

76



Team 3, Overgangsklasse afdeling 1


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Gaasperdam BV 3

14

12

0

2

24

87

25

2

Martinus A’veen 3

14

9

2

3

20

71

41

3

ASVU BC 2

14

8

3

3

19

63

49

4

Duinwijck 11

14

5

4

5

14

55

57

5

Treffers De BV 3

14

3

5

6

11

46

66

6

Gooi ’t BC 2

14

3

4

7

10

47

65

7

Blijkklappers 1

14

2

4

8

8

40

72

8

Huizen ’96 BV 4

14

1

4

9

6

39

73



Team 4, Overgangsklasse afdeling 2


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Velsen BC 2

14

12

2

0

26

82

30

2

Slotermeer BV 10

14

9

3

2

21

70

42

3

Van Zijderveld 7

14

9

1

4

19

67

45

4

Weesp BC 2

13

8

2

3

18

60

44

5

Overbos 2

13

4

3

6

11

49

55

6

Gaasperdam BV 4

14

2

3

9

7

35

77

7

Almere BV 6

14

2

2

10

6

40

72

8

Duinwijck 12

14

0

2

12

2

37

75



Team 5, 1e klasse afdeling 1


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Amsterdam 1

14

12

2

0

26

79

33

2

Vliegende Shuttle de 2

14

8

4

2

20

67

45

3

ASVU BC 3

14

6

5

3

17

64

48

4

Gaasperdam BV 5

14

6

3

5

15

58

54

5

Duinwijck 13

14

5

4

5

14

56

56

6

Gooi ’t BC 3

14

4

4

6

12

48

64

7

Arcade BC 2

14

3

1

10

7

45

67

8

Weesp BC 3

14

0

1

13

1

31

81



Team 6, 1e klasse afdeling 3


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

OSO BC 1

14

12

1

1

25

77

34

2

Slotermeer BV 11

14

11

1

2

23

80

32

3

Martinus A’veen 4

14

9

2

3

20

71

41

4

Almere BV 7

13

5

1

7

11

45

59

5

Overbos 3

14

5

0

9

10

48

64

6

Kennemerland BV 1

14

4

1

9

9

44

68

7

Duinwijck 15

14

3

1

10

7

37

75

8

Gaasperdam BV 6

13

1

3

9

5

37

66



Team 7, 2e klasse afdeling 2


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Slotermeer BV 12

12

10

1

1

21

79

17

2

Gooi ’t BC 4

12

5

5

2

15

49

47

3

Blijkklappers 2

12

5

2

5

12

44

52

4

Gaasperdam BV 7

12

4

3

5

11

48

48

5

Huizen ’96 BV 6

12

3

3

6

9

39

57

6

Nieuw Vennep 2

12

3

2

7

8

40

56

7

Arcade BC 3

12

2

4

6

8

37

59



Team 8, 2e klasse afdeling 5


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

UVO-Spirit BV 1

12

11

1

0

23

71

25

2

Amsterdam 5

12

7

2

3

16

55

41

3

CTO ’70 BV 2

12

6

3

3

15

53

43

4

Ouderkerk BV 1

12

4

2

6

10

43

53

5

Gaasperdam BV 8

12

4

1

7

9

48

48

6

Flower Shuttle 3

12

3

0

9

6

32

64

7

Huizen ’96 BV 7

12

2

1

9

5

34

62



Team 9, 2e klasse afdeling 7


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Amsterdam 6

14

14

0

0

28

84

28

2

Arcade BC 4

14

8

2

4

18

71

41

3

SGA PV 1

14

7

3

4

17

58

54

4

Slotermeer BV 14

14

4

4

6

12

56

56

5

Velsen BC 5

13

3

6

4

12

50

54

6

Huizen ’96 BV 8

14

5

2

7

12

50

62

7

Gaasperdam BV 9

14

2

4

8

8

49

63

8

US BC 6

13

1

1

11

3

22

82



Team 10, 3e klasse afdeling 6


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

MSV ’68 1

12

11

1

0

23

78

18

2

Almere BV 12

12

8

0

4

16

57

39

3

US BC 8

11

6

1

4

13

53

35

4

Kwakel de BV 5

11

6

0

5

12

51

37

5

Amsterdam 10

12

3

2

7

8

32

64

6

Overbos 5

10

3

1

6

7

34

46

7

Gaasperdam BV 10

12

0

1

11

1

15

81



Team 11, 3e klasse afdeling 5


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Volant ’90 1

14

12

1

1

25

86

26

2

Flower Shuttle 5

14

11

1

2

23

81

31

3

Amsterdam 11

14

7

2

5

16

66

46

4

Blijkklappers 4

14

7

2

5

16

63

49

5

Weesp BC 6

13

3

7

3

13

58

46

6

Arcade BC 6

13

2

2

9

6

33

71

7

Gaasperdam BV 11

14

2

2

10

6

28

84

8

Velserbroek 2

14

1

3

10

5

25

87



Team 12, 4e klasse afdeling 2


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Flight BC 1

10

10

0

0

20

76

4

2

Weesp BC 7

10

7

1

2

15

51

29

3

APGS 1

10

5

1

4

11

45

35

4

Ouderkerk BV 4

10

5

0

5

10

39

41

5

Kwakel de BV 6

10

1

1

8

3

15

65

6

Gaasperdam BV 12

10

0

1

9

1

14

66



Team H1, Heren 3e Klasse afdeling 1


pos

teamnaam

gesp

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

Diemen BV H1

10

8

1

1

17

56

24

2

Vliegende Shuttle de H1

10

6

2

2

14

49

31

3

Arcade BC H1

10

5

2

3

12

48

32

4

Gaasperdam BV H1

10

5

1

4

11

43

37

5

Almere BV H1

10

2

1

7

5

28

52

6

MSV ’68 H1

10

0

1

9

1

16

64