Jeugd: Speelschema competitieteams

Hieronder staat de laatste versie van het wedstrijdprogramma van de jeugdteams van BV Gaasperdam. Alle uitnodigingen voor de uitwedstrijden zijn ontvangen en op deze pagina verwerkt. De updates voor de teammappen volgen zo spoedig mogelijk.

Kies een team:
Gaasperdam A1
Gaasperdam A2
Gaasperdam A3
Gaasperdam B1
Gaasperdam C1


Gaasperdam A1

<>

Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam A1 Huizen A2 za 13-sep-2003 15:00
2 Velserbroek A1 Gaasperdam A1 zo 28-sep-2003 10:00
3 Gaasperdam A1 Duinwijck A4 za 18-okt-2003 15:00
4 Tybb A1 Gaasperdam A1 zo 12-okt-2003 12:00
5
6 Almere A7 Gaasperdam A1 zo 02-nov-2003 10:00
7 Gaasperdam A1 Weesp A2 za 08-nov-2003 15:00
8 Huizen A2 Gaasperdam A1 zo 23-nov-2003 14:00
9 Gaasperdam A1 Velserbroek A1 za 29-nov-2003 15:00
10 Duinwijck A4 Gaasperdam A1 zo 14-dec-2003 9:30
11 Gaasperdam A1 Tybb A1 za 20-dec-2003 15:00
12 Gaasperdam A1 Almere A7 za 10-jan-2004 15:00
13 Weesp A2 Gaasperdam A1 za 17-jan-2004 10:00
14


Gaasperdam A2

<>

Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam A2 Amsterdam A1 za 13-sep-2003 15:00
2 Arcade A1 Gaasperdam A2 za 27-sep-2003 13:30
3
4 Almere A9 Gaasperdam A2 zo 12-okt-2003 10:00
5 Gaasperdam A2 Vliegende Shuttle A1 za 25-okt-2003 15:00
6 Duinwijck A5 Gaasperdam A2 zo 02-nov-2003 9:30
7 Gaasperdam A2 t Gooi A1 za 08-nov-2003 15:00
8 Amsterdam A1 Gaasperdam A2 zo 23-nov-2003 9:30
9 Gaasperdam A2 Arcade A1 za 29-nov-2003 15:00
10
11 Gaasperdam A2 Almere A9 za 20-dec-2003 15:00
12 Gaasperdam A2 Duinwijck A5 za 10-jan-2004 15:00
13 t Gooi A1 Gaasperdam A2 zo 18-jan-2004 9:30
14 Vliegende Shuttle A1 Gaasperdam A2 zo 25-jan-2004 11:00


Gaasperdam A3

<>

Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam A3 Amsterdam A2 za 13-sep-2003 15:00
2 Velsen A2 Gaasperdam A3 zo 28-sep-2003 13:00
3 Gaasperdam A3 Duinwijck A8 za 18-okt-2003 15:00
4 Tybb A3 Gaasperdam A3 zo 12-okt-2003 12:00
5
6 Almere A10 Gaasperdam A3 zo 02-nov-2003 10:00
7 Gaasperdam A3 Zeeburg A1 za 08-nov-2003 15:00
8 Amsterdam A2 Gaasperdam A3 zo 23-nov-2003 9:30
9 Gaasperdam A3 Velsen A2 za 29-nov-2003 15:00
10 Duinwijck A8 Gaasperdam A3 zo 14-dec-2003 9:30
11 Gaasperdam A3 Tybb A3 za 20-dec-2003 15:00
12 Gaasperdam A3 Almere A10 za 10-jan-2004 15:00
13 Zeeburg A1 Gaasperdam A3 za 17-jan-2004 13:30
14


Gaasperdam B1

<>

Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam B1 Almere B3 za 13-sep-2003 15:00
2 Velserbroek B1 Gaasperdam B1 zo 28-sep-2003 10:00
3 Gaasperdam B1 Duinwijck B1 za 18-okt-2003 15:00
4 Almere B4 Gaasperdam B1 zo 12-okt-2003 10:00
5 Gaasperdam B1 Martinus A’veen B2 za 25-okt-2003 15:00
6 Amsterdam B1 Gaasperdam B1 zo 02-nov-2003 9:30
7 Gaasperdam B1 Overbos B1 za 08-nov-2003 15:00
8 Almere B3 Gaasperdam B1 zo 23-nov-2003 10:00
9 Gaasperdam B1 Velserbroek B1 za 29-nov-2003 15:00
10 Duinwijck B1 Gaasperdam B1 zo 14-dec-2003 9:30
11 Gaasperdam B1 Almere B4 za 20-dec-2003 15:00
12 Gaasperdam B1 Amsterdam B1 za 10-jan-2004 15:00
13 Overbos B1 Gaasperdam B1 zo 18-jan-2004 10:00
14 Martinus A’veen B2 Gaasperdam B1 zo 25-jan-2004 9:30


Gaasperdam C1

<>

Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam C1 Almere Buiten C1 za 13-sep-2003 15:00
2
3
4 De Kwakel C1 Gaasperdam C1 za 11-okt-2003 9:00
5 Gaasperdam C1 Martinus A’veen C1 za 25-okt-2003 15:00
6 Almere C2 Gaasperdam C1 zo 02-nov-2003 10:00
7
8 Almere Buiten C1 Gaasperdam C1 zo 23-nov-2003 10:00
9
10
11 Gaasperdam C1 De Kwakel C1 za 20-dec-2003 15:00
12 Gaasperdam C1 Almere C2 za 10-jan-2004 15:00
13
14 Martinus A’veen C1 Gaasperdam C1 zo 25-jan-2004 9:30