Jeugd: Uitslagen 9de BV Gaasperdam jeugdtoernooi

Op zaterdag 9 april 2006 is het 9de BV Gaasperdam Jeugdtoernooi gespeeld. Onderstaand de uitslagen:

Heren Enkel

Groep 1
 1e prijs: Paul Almer (Van Zijderveld)
 2e prijs: Alain Decroos (BC Arcade)

Groep 2
 1e prijs: Daniël van Eijden (BC ’t Gooi)
 2e prijs: Jasper van Tilburg (BC ’t Gooi)

Groep 3
 1e prijs: Menno Gabler (Martinus)

Groep 4
 1e prijs: Krishna Vyas (Van Zijderveld)
 2e prijs: Jasper Koppen (BC Weesp)

Groep 5
 1e prijs: Melle Koletzki (BV Zeeburg)

Dames Enkel

Groep 1
 1e prijs: Bianca Vervoort (BC Arcade)
 2e prijs: Tess van Schooten (BC Arcade)

Groep 2
 1e prijs: Raquel Humphris (Van Zijderveld)
 2e prijs: Amy van Stenus (BV Almere)

Groep 3
 1e prijs: Iris Jeurissen (BV Gaasperdam)

Iris Jeurissen (en toenooileider Ginette Germs)

Gemengd Enkel

Groep 1 
 1e prijs: Kenyon Limonard (BV Gaasperdam)

Kenyon Limonard

Heren dubbel

Groep 1
 1e prijs: Alain Decroos (BC Arcade) / Kees Walet (BC Arcade)
 2e prijs: Paul Almer (Van Zijderveld) / Arik Udo (BC Arcade)

Groep 2 
1e prijs: Menno Gabler (Martinus) / Wouter Miltenburg (Martinus)

Groep 3
 1e prijs: Melle Koletzki (BV Zeeburg) / Marten Folkertsma (BV Zeeburg)

Dames dubbel

Groep 1
 1e prijs: Bianca Vervoort (BC Arcade) / Tess van Schooten (BC Arcade)

Groep 2
 1e prijs: Amy van Stenus (BV Almere) / Quinty Honing (BV Almere)
 2e prijs: Demi van den Broek (Martinus) / Fenna de Vries (BV Gaasperdam)

Ouder / Kind   

Groep 1
 1e prijs: Oriana Keulen (BV Gaasperdam) / Dion Keulen (BV Gaasperdam)

Groep 2
 1e prijs: Melle Koletzki (BV Zeeburg) / Hillard Baudoin (BV Zeeburg)
 2e prijs: Päivi Reckman (BV Gaasperdam) / Rosina van Maanen (BV Gaasperdam)

Groep 3
 1e prijs: Raquel Humphris (Van Zijderveld) / Roy Humphris (Van Zijderveld)
 2e prijs: Freek Plak (BV Gaasperdam) / Adriaan Plak (BV Gaasperdam)

Groep 4
 1e prijs: Jasper Koppen (BC Weesp) / Roland Koppen (BC Weesp)
 2e prijs: Amy van Stenus (BV Almere) / Otto van Stenus (BV Almere)

Groep 5
 1e prijs: Farley Asruf (BV Gaasperdam) / Ron Kikkert (BV Gaasperdam)
 2e prijs: Krishna Vyas (Van Zijderveld) / Sanjay Vyas (Van Zijderveld)

Tot volgend jaar!

Ginette Germs
Toernooicommissie BV Gaasperdam