Competitie: Voorlopige team- en trainingsindeling

Op maandag 22 juni 2009 is in de kantine van de Sporthal Gaasperdam de voorlopige team- en trainingsindeling bekend gemaakt.

Onderstaand de voorlopige teamindeling:

Selectie (Gaasperdam 1 en 2):
Martin Bartelings
Nick van den Houten
Denny Matitawaer
Marcel Panse
Virgil Pichel
Glenn Ramcharan
Ferry Voortman
Cindy van der Horst
Suzanne Plug
Patricia van Oers
Dieuwke de Vries
Stephanie Wong

Gaasperdam 3:
Stephan van Eijkelenburg
Thomas van Heusden
Fred van den Hof
Rosina van Maanen
Païvi Reckman

Gaasperdam 4:
Wim Baars
Joep Leen
Harry Meijnaert
Remke Albers
Teddy Blank
Irma Boëseken

Gaasperdam H1:
Iliaz Asruf
Farley Asruf
Mickey Potthoff
Tabish Qureshi
Gabriël Wesenhagen

Gaasperdam 5:
Richard Doornink
Fred Kempers
Sander Steggerda
Inge van Eijkelenburg
Astrid Gunhardy

Gaasperdam 6:
Harry Enninga
Cock Griffioen
Arthur Koks
Dennis van Wel
Maureen van Beugel
Barbara Mende
Andrea Nagy
Linda Sluyp

Gaasperdam 7:
Jan Lubbers
Celio Pahanwankhan
Sergio Perez
Morton Seprodi
Raisha de Vries
Aimee Waas

Reserves:
Korneel Duyvesteyn
Hans van Os
Lafina Hulshof
Rita Jiawon
Maddie van Kampen
Chantal Mulkens
Jolien Terpstra

Let op: teamindelingen zijn nooit definitief!

De teams spelen in de volgende klassen en op de volgende speelavonden:

Gaasperdam 1: 3de divisie, zaterdag
Gaasperdam 2: 4de divisie, zaterdag
Gaasperdam 3: 1ste klasse, zaterdag
Gaasperdam 4: 2de klasse, zaterdag
Gaasperdam H1: 2de klasse heren, zaterdag
Gaasperdam 5: 5de klasse, zaterdag
Gaasperdam 6: 5de klasse, woensdag
Gaasperdam 7: 5de klasse, dinsdag

De teams trainen op de volgende speelavonden met de volgende trainers:

Maandagavond van 21:00 tot 23:00 uur (trainer Hans van Os):
Gaasperdam 1 en Gaasperdam 2

Maandagavond van 19:00 tot 21:00 uur (trainer Denny Matitawaer):
Gaasperdam 3, Gaasperdam 4, Gaasperdam H1 en reserves

Dinsdagavond van 19:30 tot 21:00 uur (trainer Gerard Nuy):

Gaasperdam 5, Gaasperdam 6, Gaasperdam 7

Inge van Eijkelenburg, bestuurslid senioren competitie