Competitie: Programma seizoen 2006 – 2007

In onderstaand overzicht alle wedstrijden van de seniorenteams.

Team 1
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam 1 Hoornse BV 2 za 23-sep-06 19.00
2 Gaasperdam 1 BV Slotermeer 4 za 30-sep-06 19.00
3 BC Drachten 2 Gaasperdam 1 za 07-okt-06 12.00
4 Gaasperdam 1 Van Zijderveld 5 za 14-okt-06 19.00
5 GSBC Amor 3 Gaasperdam 1 zo 29-okt-06 10:00
6 ’t Vennewater 1 Gaasperdam 1 zo 05-nov-06 12.30
7 Gaasperdam 1 BC Duinwijck 6 za 25-nov-06 19.00
8 Hoornse BV 2 Gaasperdam 1 za 2-dec-06 19.00
9 BV Slotermeer 4 Gaasperdam 1 zo 10-dec-06 14.00
10 Gaasperdam 1 BC Drachten 2 za 16-dec-06 19.00
11 Van Zijderveld 5 Gaasperdam 1 za 06-jan-07  19.00
12 Gaasperdam 1 ’t Vennewater 1 za 13-jan-07 19.00
13 BC Duinwijck 6 Gaasperdam 1 zo 21-jan-07 14.00
14 Gaasperdam 1 GSBC Amor 1 za 27-jan-07 19.00

Team 2
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gouweslag 1 Gaasperdam 2 zo 24-sep-06 10.00
2 BV Slotermeer 4 Gaasperdam 2 zo 01-okt-06 14.00
3 Gaasperdam 2 BC Velsen 1 za 16-sep-06 19.00
4 Conquesto 1 Gaasperdam 2 zo 15-okt-06 13.00
5 Gaasperdam 2 BC Mix 1 za 28-okt-06 19.00
6 Gaasperdam 2 BC Flair 2 za 04-nov-06 19.00
7 BC Spotvogels 1 Gaasperdam 2 vr 24-nov-06 19.00
8 Gaasperdam 2 Gouweslag 1 za 02-dec-06 19.00
9 Gaasperdam 2 BV Slotermeer 7 za 09-dec-06 19.00
10 BC Velsen 1 Gaasperdam 2 zo 17-dec-06 13.00
11 Gaasperdam 2 Conquesto 1 za 06-jan-07 19.00
12 BC Flair 2 Gaasperdam 2 zo 14-jan-07 14.00
13 Gaasperdam 2 BC Spotvogels 1 za 20-jan-07 19.00
14 BC Mix 1 Gaasperdam 2 zo 27-jan-07 19.30

Team 3
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Duinwijk 10 Gaasperdam 3 za 23-sep-06 19.00
2 vrij Gaasperdam 3
3 Gaasperdam 3 Amsterdam 1 za 16-sep-06 19.00
4 Slotermeer 9 Gaasperdam 3 zo 15-okt-06 14.00
5 Gaasperdam 3 Huizen 96 2 za 28-okt-06 19.00
6 Gaasperdam 3 Martinus A’ veen za 04-nov-06 19.00
7 Heemskerk 2 Gaasperdam 3 zo 26-nov-06 13.00
8 Gaasperdam 3 Duinwijk 10 za 02-dec-06 19.00
9 Gaasperdam 1 vrij za 09-dec-06 19.00
10 Amsterdam 1 Gaasperdam 3 zo 17-dec-06 14.00
11 Gaasperdam 3 Slotermeer 9 za 06-jan-07 19.00
12 Martinus A’ veen Gaasperdam 3 zo 14-jan-07 09.15
13 Gaasperdam 3 Heemskerk 2 za 20-jan-07 19.00
14 Huizen 96 2 Gaasperdam 3 zo    28-jan-07  10.00

Team 4
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Huizen 96 4 Gaasperdam 4 zo    24-sep-06 10.00
2 Gaasperdam 4 Duinwijck 12 za 30-sep-06 19.00
3 HBV 6 Gaasperdam 4 za 16-sep-06 19.00
4 Gaasperdam 4 Slotermeer 10 za 14-okt-06 19.00
5 Matchpoint 2 Gaasperdam 4 zo 29-okt-06 11.30
6 Gaasperdam 4 Heemskerk 3 za 04-nov-06 19.00
7 Almere 8 Gaasperdam 4 za 25-nov-06 19.00
8 Gaasperdam 4 Huizen 96 4 za 02-dec-06 19.00
9 Duinwijck 12 Gaasperdam 4 zo 10-dec-06 14.00
10 Gaasperdam 4 HBV 6 za 16-dec-06 19.00
11 Slotermeer 10 Gaasperdam 4 zo 07-jan-07 14.00
12 Heemskerk 3 Gaasperdam 4 zo 14-jan-07 13.00
13 Gaasperdam 4 Almere 8 za 20-jan-07 19.00
14 Gaasperdam 4 Matchpoint 2 za 27-jan-07 19.00

Team 5
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam 5 vrij za 23-sep-06 19.00
2 US 4 Gaasperdam 5 za 30-sep-06 19.00
3 Gaasperdam 5 Slotermeer 11 za 16-sep-06 19.00
4 Weesp 3 Gaasperdam 5 za 14-okt-06 13.00
5 Gaasperdam 5 Overbos 2 za 28-okt-06 19.00
6 Gaasperdam 5 ’t Gooi 2 za 04-nov-06 19.00
7 Vliegende Shuttle 3 Gaasperdam 5 zo 26-nov-06 10.00
8 vrij Gaasperdam 5
9 Gaasperdam 5 US 4 za 09-dec-06 19.00
10 Slotermeer 11 Gaasperdam 5 zo 17-dec-06 14.00
11 Gaasperdam 5 Weesp 3 za 06-jan-07 19.00
12 ’t Gooi 2 Gaasperdam 5 zo 14-jan-07 13.00
13 Gaasperdam 5 Vliegende Shutlle 3 za 20-jan-07 19.00
14 Overbos 2 Gaasperdam 5 zo 28-jan-07 10.00

Team 6
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Matchpoint 3 Gaasperdam 6 zo 24-sep-06 10.00
2 IJmond 1 Gaasperdam 6 di 26-sep-06 20.00
3 Gaasperdam 6 Vennewater 4 za 16-sep-06 19.00
4 SGA 1 Gaasperdam 6
5 Gaasperdam 6 Almere 10 za 28-okt-06 19.00
6 Gaasperdam 6 vrij za 04-nov-06 19.00
7 Amsterdam 3 Gaasperdam 6 zo 26-nov-06 09.30
8 Gaasperdam 6 Matchpoint 3 za 02-dec-06 19.00
9 Gaasperdam 6 IJmond 1 za 09-dec-06 19.00
10 Vennewater 4 Gaasperdam 6 zo 17-dec-06 09.30
11 Gaasperdam 6 SGA 1 za 06-jan-07 19.00
12 vrij Gaasperdam 6
13 Gaasperdam 5 Amsterdam 3 za 20-jan-07 19.00
14 Almere 10 Gaasperdam 6 za     27-jan-07  19.00

Team 7
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam 7 UVO Spirit 1 za 23-sep-06 19.00
2 Gaasperdam 7 ’t Gooi 3 za 30-sep-06 19.00
3 Martinus A’ veen 4 Gaasperdam 7 za 08-okt-06 09.15
4 Gaasperdam 7 Almere 9 za 15-okt-06 19.00
5 Almere Buiten 1 Gaasperdam 7 zo 29-okt-06 09.30
6 Flower Shuttle 3 Gaasperdam 7 zo 05-nov-06 10.00
7 Gaasperdam 7 vrij za 25-nov-06 19.00
8 UVO Spirit 1 Gaasperdam 7 zo 3-dec-06 09.30
9 ’t Gooi 3 Gaasperdam 7 vr 8-dec-06 19.00
10 Gaasperdam 7 Martinus A’ veen 4 za 16-dec-06 19.00
11 Almere 9 Gaasperdam 7 zo 07-jan-07 14.00
12 Gaasperdam 7 Flower Shutlle 3 za 13-jan-07 19.00
13 vrij Gaasperdam 7
14 Gaasperdam 7 Almere Buiten 1 za 27-jan-07 19.00

Team 8
Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Gaasperdam 8 USC 1 za 23-sep-06 19.00
2 Gaasperdam 8 vrij za 30-sep-06 19.00
3 Martinus A’ veen 8 Gaasperdam 8 zo 08-okt-06 09.15
4 Gaasperdam 8 Weesp 8 za 14-okt-06 19.00
5 CTO 70 4 Gaasperdam 8 zo    29-okt-06 09.30
6 Van Zijderveld 12 Gaasperdam 8 za 04-nov-06 19.00
7 Gaasperdam 8 De Kwakel 5 za 25-nov-06 19.00
8 USC 1 Gaasperdam 8 ma   04-dec-06  19.15
9 vrij Gaasperdam 8
10 Gaasperdam 8 Martinus A’ veen 8 za 16-dec-06 19.00
11 Weesp 8 Gaasperdam 8 za 06-jan-07 15.00
12 Gaasperdam 8 Van Zijderveld 12 za 13-jan-07 19.00
13 De Kwakel 5 Gaasperdam 8 zo 21-jan-07 10.00
14 Gaasperdam 8 CTO 70 4 za 27-jan-07 19.00

Herenteam

Week Thuis Uit Dag Datum Tijd
1 Vliegend Shuttlle H1 Gaasperdam H1 zo 24-sep-06 10.00
2 Gaasperdam H1 vrij
3 Waterland H1 Gaasperdam H1 di 03-okt-06 20.30
4 MSV H1 Gaasperdam H1 do 09-nov-06 20.00
5 Gaasperdam H1 Space Shuttlle H1 ma 09-okt-06 19.00
6 Gaasperdam H1 Badhoevendorp H1 ma 30-okt-06 19.00
7 Huizen 96 H1 Gaasperdam      H1 zo  26-nov-06 10.00
8 Gaasperdam H1 Vliegende Shuttlle H1 ma 27-nov-06 19.00
9 vrij Gaasperdam H1
10 Gaasperdam H1 Waterland H1 ma 04-dec-06 19.00
11 Gaasperdam H1 MSV H1 ma 11-dec-06 19.00
12 Badhoevendorp H1 Gaasperdam H1 do 11-jan-07 20.00
13 Gaasperdam H1 Huizen 96 H1 ma 15-jan-07 19.00
14 Space Shuttlle H1 Gaasperdam H1 za 27-jan-07 13.00

Dennis van Wel
bestuurslid Senioren Competitie