Competitie: BV Gaasperdam neemt deel aan de OTK/RC 2010

In februari, maart en april 2010 worden weer de Open Team Kampioenschappen (OTK) gespeeld. Deze kampioenschappen, opnieuw georganiseerd door BV Slotermeer, kunnen worden beschouwd als een soort nacompetitie (voor wie er maar geen genoeg van kan krijgen). De Recreanten Competitie (RC) maakt deel uit van de OTK.

BV Gaasperdam neemt dit jaar met maar liefst 6 teams deel aan de OTK. Onderstaand de teams en wedstrijdschema’s:

Gaasperdam B1
Spelers:
Wim Baars, Joep Leen ©, Harry Meijnaert, Teddy Blank, Irma Boëseken, Rosina van Maanen

Speeldag en aanvangstijd:
Maandag 19:30 uur

Wedstrijdprogramma Gaasperdam B1
Week Thuis Uit Sporthal Dag Datum Tijd Uitslag
1 Gaasperdam B1 USC B1 Gaasperdam Maandag 08-02-2010 19:30 5 – 3
2 Arcade B1 Gaasperdam B1 Stedenwijk Donderdag 18-02-2010 20:00 4 – 4
3 Gaasperdam B1 Flower Shuttle B1 Gaasperdam Maandag 22-02-2010 19:30 5 – 3
4 Weesp B1 Gaasperdam B1 Aetsveld Donderdag 04-03-2010 19:00 3 – 5
5 Gaasperdam B1 Zeeburg B1 Gaasperdam Maandag 08-03-2010 19:30 3 – 5
6 USC B1 Gaasperdam B1 Un. Sportcentrum Zondag 21-03-2010 11:00 5 – 3
7 Gaasperdam B1 Arcade B1 Gaasperdam Maandag 22-03-2010 19:30 3 – 5
8 Flower Shuttle B1 Gaasperdam B1 De Bloemhof Maandag 29-03-2010 19:00 6 – 2
9 Gaasperdam B1 Weesp B1 Gaasperdam Maandag 05-04-2010 19:30 5 – 3
10 Zeeburg B1 Gaasperdam B1 Oostenburg Zaterdag 17-04-2010 13:30 5 – 3

Gaasperdam C1
Spelers:
Roy Amanh, Michel Steenbergen, Inge van Eijkelenburg ©, Linda Sluijp

Speeldag en aanvangstijd:
Dinsdag 19:30 uur

Wedstrijdprogramma Gaasperdam C1
Week Thuis Uit Sporthal Dag Datum Tijd Uitslag
1 Gaasperdam C1 Huizen ’96 C1 Gaasperdam Dinsdag 09-02-2010 19:30 5 – 3
2 USC C2 Gaasperdam C1 Un. Sportcentrum Zondag 21-02-2010 11:00 8 – 0
3 Gaasperdam C1 Arcade C1 Gaasperdam Dinsdag 23-02-2010 19:30 6 – 2
4 Gaasperdam C1 Duinwijck C2 Gaasperdam Dinsdag 02-03-2010 19:30 3 – 5
5 Amsterdam C2 Gaasperdam C1 De Pijp Donderdag 11-03-2010 19:30 3 – 5
6 Huizen ’96 C1 Gaasperdam C1 De Meent Dinsdag 16-03-2010 19:30 3 – 5
7 Gaasperdam C1 USC C2 Gaasperdam Dinsdag 23-03-2010 19:30 3 – 5
8 Arcade C1 Gaasperdam C1 Stedenwijk Donderdag 01-04-2010 20:00 2 – 6
9 Duinwijck C2 Gaasperdam C1 Duinwijckhal Zaterdag 10-04-2010 19:00 6 – 2
10 Gaasperdam C1 Amsterdam C2 Gaasperdam Dinsdag 13-04-2010 19:30 1 – 7

Gaasperdam D1
Spelers:
Cock Griffioen, Ruud Herlé, Arthur Koks ©, Maureen van Breughel, Barbara Mende, Andrea Nagy

Speeldag en aanvangstijd:
Woensdag 19:30 uur

Wedstrijdprogramma Gaasperdam D1
Week Thuis Uit Sporthal Dag Datum Tijd Uitslag
1 Amsterdam D2 Gaasperdam D1 De Pijp Dinsdag 09-02-2010 19:00 3 – 5
2 Gaasperdam D1 Arcade D1 Gaasperdam Woensdag 17-02-2010 19:30 7 – 1
3 US D1 Gaasperdam D1 Wibauthal Maandag 22-02-2010 20:15 8 – 0
4 vrij
5 Gaasperdam D1 Duinwijck D2 Gaasperdam Woensdag 10-03-2010 19:30 6 – 2
6 Gaasperdam D1 Amsterdam D2 Gaasperdam Woensdag 17-03-2010 19:30 6 – 2
7 Arcade D1 Gaasperdam D1 Stedenwijk Donderdag 25-03-2010 20:00 6 – 2
8 Gaasperdam D1 US D1 Gaasperdam Woensdag 31-03-2010 19:30 6 – 2
9 vrij
10 Duinwijck D2 Gaasperdam D1 Duinwijckhal Zondag 25-04-2010 10:00

Gaasperdam E1:
Spelers:
Harry Enninga, Eddy Holla, Annie van Hezel ©, Rita Jiawon, Sara Wiesemann

Speeldag en aanvangstijd:
Maandag 19:30 uur

Wedstrijdprogramma Gaasperdam E1
Week Thuis Uit Sporthal Dag Datum Tijd Uitslag
1 UVO/Spirit E1 Gaasperdam E1 Elzenhage Maandag 08-02-2010 19:00 0 – 8
2 Gaasperdam E1 Arcade E1 Gaasperdam Maandag 15-02-2010 19:30 8 – 0
3 De Treffers E1 Gaasperdam E1 De Fuik Dinsdag 23-02-2010 20:00 2 – 6
4 Gaasperdam E1 UVO/Spirit E1 Gaasperdam Maandag 01-03-2010 19:30 8 – 0
5 Arcade E1 Gaasperdam E1 Stedenwijk Donderdag 11-03-2-10 20:00 0 – 8
6 Gaasperdam E1 De Treffers E1 Gaasperdam Maandag 15-03-2010 19:30 6 – 2
7 UVO/Spirit E1 Gaasperdam E1 Elzenhage  Maandag 22-03-2010 19:00 1 -7
8 Gaasperdam E1 Arcade E1 Gaasperdam Maandag 29-03-2010 19:30 8 – 0
9 De Treffers E1 Gaasperdam E1 De Fuik Dinsdag 06-04-2010 20:00 3 – 5

Gaasperdam F1:
Spelers:
Ferry Anholt, Ron Kikkert, Yvonne Henriksen, Aimee Waas ©

Speeldag en aanvangstijd:
Dinsdag 19:30 uur

Wedstrijdprogramma Gaasperdam F1
Week Thuis Uit Sporthal Dag Datum Tijd Uitslag
1 vrij
2 Gaasperdam F1 De Treffers F1 Gaasperdan Dinsdag 16-02-2010 19:30 6 – 2
3 Amsterdam F1 Gaasperdam F1 De Pijp Dinsdag 23-02-2010 19:00 1 – 7
4 vrij
5 De Treffers F1 Gaasperdam F1 De Fuik Dinsdag 09-03-2010 20:00 2 – 6
6 Gaasperdam F1 Amsterdam F1 Gaasperdam Dinsdag 16-03-2010 19:30 4 – 4
7 vrij
8 Gaasperdam F1 De Treffers F1 Gaasperdam Dinsdag 30-03-2010 19:30 7 – 1
9 Amsterdam F1 Gaasperdam F1 De Pijp Dinsdag 06-04-2010 19:00 3 – 5
10 vrij

Gaasperdam H1
Spelers:
Stephan van Eijkelenburg, Thomas van Heusden ©, Hans van Os, Mickey Potthoff

Speeldag en aanvangstijd:
Maandag 19:30 uur

Wedstrijdprogramma Gaasperdam H1
Week Thuis Uit Sporthal Dag Datum Tijd Uitslag
1 Vrij
2 Gaasperdam H1 Huizen ’96 H1 Gaasperdam Maandag 15-02-2010 19:30 7 – 1
3 Arcade H1 Gaasperdam H1 Stedenwijk Donderdag 04-02-2010 20:00 0 – 8
4 Gaasperdam H1 Badhoevedorp H1 Gaasperdam Maandag 01-03-2010 19:30 8 – 0
5 Wijcker H1 Gaasperdam H1 Sp. Beverwijk Dinsdag 09-03-2010 20:00 1 – 7
6 Vrij
7 Huizen ’96 H1 Gaasperdam H1 De Meent Dinsdag 23-03-2010 19:30 3 – 5
8 Gaasperdam H1 Arcade H1 Gaasperdam Maandag 29-03-2010 19:30 8 – 0
9 Badhoevedorp H1 Gaasperdam H1 De Sporthoeve Donderdag 08-04-2010 20:00 8 – 0
10 Gaasperdam H1 Wijcker H1 Gaasperdam Maandag 12-04-2010 19:30 0 – 8

Inge van Eijkelenburg
competitieleider OTK